Akıllı Saat - Fiyatları, Özellikleri,Tamiri Hakkında Bilgiler

Michael Kors Access Lexington 2 Özellikleri

Michael Kors Access Lexington 2 özellikleri 

1.OLED (Organik Işık-Yayan Diyot) ekranlar, ışığı yayan malzemelerden oluşmuştur. LCD ekranlara kıyasla daha geniş görüş açısına sahiptirler. AMOLED ve OLED ekran tiplerindendir.

2. Cihazın toz geçirmez ve suyu geçirmez dayanıklı özellikleri vardır. Su geçirmez cihazlar, fıskiyelerde olduğu gibi suyun penetrasyonuna karşı dayanıklıdır yine de zorunlu kalmadıkça suya batırılmaması önerilir. 

3. Darbeye dayanıklı camdan üretilmiştir. Corning Gorilla Glass kullanılmıştır, saat camı ince ve hafif olup yüksek kuvvetlere karşı dayanıklıdır. Gorilla Glass, Corning tarafından imal edilmiş olup kimyasal açıdan güçlendirilmiş markaların popüler olanlarından birisidir. Yeniden versiyonlar geliştirilmiştir, yeni üretilenlerin zedelenme direnci daha kuvvetlidir.

4.Ter önleme özelliği ile spor yaparken kullanım konforu sağlar. 

5.Dokunmatik ekranı sayesinde ,Parmaklarınızı ekranda nesnelere dokundurarak cihazı dilediğimiz gibi yönlendirebiliriz.

6.Bilek bandını değiştirilebilirsiniz, Bilek bandını çıkararak  uygun olan beğendiğimiz herhangi bir bilek bandı ile değiştirebiliriz 

7. Saat bilgi sunmak için bir elektronik ekrana sahiptir,

8. Yatay ve dikey eksendeki piksel sayısınına bağlı çözünürlüğü, bize ekranda gözükebilecek maksimum piksel oranını gösterir.

9. Ekranı her zaman açıktır bu yüzden ekranı açmak için herhangi bir düğmeye basmaya gerek yoktur.

10. Daha ince bir gövde ile ürünü daha hafif, kompakt ve taşınabilmesi kolay hale getirir. Bu nedenle daha ince bir gövdesi bulunur. Üretici tarafından inceliğin avantajlı olacağı düşünülerek üretilmiştir. 

Click to rate this post!

Yorum yapın